تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

قیمت و ابعاد مخازن GRP

قیمت مخزن GRP بر اساس واحد سطح محاسبه میگرد. به همین دلیل است که که با افزاش حجم مخزن آب قیمت مخزن GRP در مقایسه با سایر رقبای سنتی مقرون به صرفه تر می باشد. توجه داشته باشید که قیمت تمام شده مخزن GRP یا مخزن SMC و همچنین مخزن مدولار گالوانیزه برای تولید کننده بر اساس واحد سطح می باشد اما سفارشات مخازن بر اساس حجم ارائه می گردد. با افزایش حجم مخزن آب شرب نسبت مساحت به حجم کاهش می یابد و قیمت ها رقابتی تر می شود. این موضوع برای تمامی مخازن GRP و مخزن SMC و مخازن مادولار گالوانیزه نیز صادق است. اما باید در نظر داشت که شکل مکعبی مخازن GRP یا به عبارت دیگه مخزن SMC باعث صرفه جویی در فضا می باشد و گاها مقرون به صرفه تر است. مخازن فلزی مادولار یکی از رقبای سخت مخازن SMC و مخزن GRP می باشد. مخزن مدولار فلزی مانند مخزن SMC از پنل های یک متر در یک متر تشکیل می شوند که از کنار هم قرار گرفتن این ورق ها می توان مخازن آب آشامیدنی یا نگهداری مایعات در ابعاد مختلف تولید کرد.

همچنین بخوانید : دریچه منهول کامپوزیت

تولید مخزن GRP

شرکت آی آر مخزن توانایی تولید مخزن GRP، مخزن SMC و مخزن مدولار گالوانیزه برای مصارف مخزن آب شرب و مخزن نگهداری مایعات با ابعاد مختلف دارد. ابعاد این پنل ها به شرح زیر است
۰٫۵ متر در ۵/۰ متر
۱ متر در ۱ متر
۲ متر در ۲ متر
ارتفاع مخازن ۱، ۵/۱، ۲، ۵/۲، ۳، ۵/۳ و ۴ متر است
طول و عرض ای مخزن ها نامحدود بوده و ضربی از ۱ متر مربع است
برای اطلاع بهتر از ابعاد مخزن مدولار گالوانیزه، مخزن GRP و مخزن SMC با ما تماس بگیرید. همچنین بهترین پیشنهادات برای مخزن آب شرب با قیمت های بسیار رقابتی با ما تماس بگیرید.
پیشنهاد ما برای مخزن آب شرب و مخزن آب آتشنشانی ساختمان ها مخزن گالوانیزه مدولار است که در کنار طول عمر زیاد و ابعاد متنوع بسیار قابل اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید