تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخزن SMC چیست؟

مخزن SMC بهترین گزینه جهت ذخیره آب در حجم های مختلف می باشد. مخزن مدولار از تعداد زیادی پنل با ابعاد مختلف تولید می گردد. پنل های مخزن با استفاده از فرآیند SMC (قالب گیری تحت فشار و حرارت) تولید می گردند. درصد بالایی از الیاف همراه با  رزین پلی استر غیر اشباع و افزودنی های مربوط سبب ایجاد استحکام بسیار بالا در این پنل ها گردیده است. نمای زیبای مخزن آب SMC نیز در حفظ ظاهر بنا موثر است. رزین های مورد استفاده در تولید این مخزن کامپوزیت تاییدیه سازمان غذا و دارو دارا می باشند. مخازن ماژولار کامپوزیتی یکی از بهرتین گزینه ها جهت نگهداری آب شرب می باشند. مخزن اس ام سی قابلیت نصب در محل را دارا میباشند. این مخازن کامپوزیتی بر اساس نیاز میتوانند دارای پوشش ضد حریق شوند. پوشش ضد حریق توانایی مقابله این مخازن کامپوزیتی را چندین برابر میکند. مخزن پنلی SMC، قابلیت استفاده در فضاهای باز و محیط های بسته را دارد. مخازن SMC تولیدی شرکت مخزن آب ایران دارای نانو ذرات متعدد جهت ازدیاد خواص مکانیکی و محیطی می باشد. این مخزن SMC در زمره بهترین مخزن آب تولید شده در خاورمیانه می باشند. این مخازن دارای اجزای متعددی است.

تولید مخزن SMC

تکنولوژی تولید مخزن SMC پیش ساخته از جمله نوین ترین تکنولوژی های صنعت کامپوزیت جهت ساخت مخازن می باشد. پنل های مخازن کامپوزیتی SMC دارای ابعاد مختلف می باشند. این مخازن پیش ساخته دارای قابلیت ازدیاد حجم نیز پس از گذشت زمان می باشند. مخازن پیش ساخته SMC  شرکت مخزن آب ایران قابلیت اضافه نمودن جدا کننده را نیز دارند. مخزن اس ام سی پیش ساخته میتواند دارای ورودی و خروجی های متعدد در نقاط مختلف باشد. از ویژگی های مخزن پیش ساخته SMC می توان به مبحث ضد جلبک بودن آن اشاره نمود. از آنجایی که امکان عبور نور از پنل های پیش ساخته مخازن SMC وجود ندارد، لذا امکان ایجاد جلبک بر روی جداره داخلی به صفر میرسد.  مخازن کامپوزیتی SMC پیش ساخته دارای مقاومت بالا در راستای انتقال حرارت از بیرون به داخل می باشند. مخزن کامپوزیتی SMC پیش ساخته قابیلت انتقال و جابه جایی در صورت نیاز را دارا می باشند.

مخزن اس ام سی پیش ساخته

مخازن پیش ساخته کامپوزیتی بهترین گزینه جهت ساخت مخازن در ارتفاعات و مکان های صعب العبور می باشد. پنل های پیش ساخته مخازن مادولار دارای سایزهای مختلف و متعدد میباشند. مخازن پیش ساخته کامپوزیت دارای بالاترین کیفیت از لحاظ استحکام و ماندگاری میباشند. مخزن اس ام سی مادولار کامپوزیتی شرکت مخزن آب ایران با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید و کنترل کیفی رصد می گردند. مخزن آب SMC کامپوزیت (مخازن اب کامپوزیتی) در زمره نوین ترین مخازن می باشند. روند رو به رشد فروش مخازن اب کامپوزیت آینده ای روشن برای این حوزه رقم زده است. مخزن گالوانیزه برای ذخیره سازی آب نیز نوعی مخازن است که از جنس فلزی میباشد.

کاربرد مخزن SMC : آب شرب، آب دریا، مخازن ذخیره سازی آب آتش نشانی
ویژگی مخزن SMC : مقاومت محیطی، ترموست، مقاوم در برابر حرارت
مزایای استفاده از مخازن کامپوزیتی SMC پنلی: اجرای بسیار سریع، سهولت تعمیرات، کیفیت بالای آب شرب، عدم ایجاد جلبک و لجن، اجرا تا حجم نا محدود، تمیزکاری آسان.

همچنین بخوانید: دریچه منهول کامپوزیتی

دیدگاهتان را بنویسید