تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

دریچه منهول پلی اتیلنی

یکی از مهم ترین نوع دریچه های منهول، دریچه منهول پلی اتیلنی می باشد. این نوع دریچه در انواع مختلف تولید و روانه بازار میشود. این دریچه به دلیل این که از مواد قدرتمند تشکیل میشود، در تولید آن نسبت به دیگر دریچه ها، تفاوت وجود دارد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در خصوص این نوع دریچه منهول، اطلاعی ندارید، توصیه میکنم با این مطلب از مخزن آب ایران همراه ما باشید.

دریچه منهول پلی اتیلنی چیست؟

دریچه منهول پلی اتیلنی مصارف متعددی دارد که از مهم ترین آن میتوان به استفاده در چاه های فاضلاب صنعتی و نیز خانگی، دریچه های حوضچه و همچنین به عنوان پوششی برای کنتور آب و … اشاره نمود. این نوع دریچه منهول بنا بر استفاده ای که از آن میشود، باید طوری باشد که به آسانی قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد. ترکیب این دریچه، پلیمر بتن با چدن می باشد. این دریچه ها بخاطر کیفیت موادی که در آن وجود دارد و نیز مقاومت بسیار بالایی که دارد، در سایز های گوناگون و طبق نظر و سلیقه مشتری تولید میگردد.

این دریچه ها به شکل دایره ای، مربعی و مستطیلی عرضه میشوند. این نوع دریچه منهول در انواع و اقسام روش ها، قالب گیری میشود. در بخش بعدی به صورت مختصر به آن می پردازیم.

قالب دریچه منهول پلی اتیلنی

از مزایای استفاده از این دریچه میتوان به عمر زیاد آن و کارایی بهتر، وزن کم، مقاومت در برابر انواع فشار ها و حرارت و رطوبت، قابلیت تولید در انواع گوناگون طبق نظر مشتری، تولید در زمان کم، هزینه مناسب، مقاومت در برابر تمام مواد شیمیایی و از همه مهمتر این که قابل بازیافت شدن، اشاره کرد. این دریچه ها و دریچه منهول ترافیکی علاوه بر این که در کشور ایران مورد استفاده قرار میگیرد در کشورهای اروپایی نظیر؛ آمریکا و نیز کشورهای آسیایی این دریچه ها کاربرد زیادی دارند.

قالب های دریچه پلی اتیلنی

دریچه منهول پلی اتیلنی در انواع قالب ها ساخته میشود. از جمله آن قالب تزریقی، قالب بادی، قالب فشاری، قالب چرخشی، قالب حرارتی، قالب اسفنجی، می باشد. این قالب ها طبق استاندارد BS-124 طراحی میشوند سپس در آزمایشگاه تست میشوند. نکته قابل توجه این است که با پیشرفت تکنولوژی تولید این دریچه از جنس مواد پلیمری و چند مواد شیمیایی دیگر میسر گشته است. شما میتوانید برای خرید دریچه منهول از تیم شرکت مخزن آب ایران، که تولید کننده انواع دریچه های منهول هستند، نسبت به خرید اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید