تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

دریچه منهول کامپوزیت

دریچه منهول کامپوزیت چیست؟

دریچه منهول کامپوزیت یکی دیگر از محصولات شرکت مخزن آب ایران میباشد. استفاده از نقطه ضعف اصلی محصولات کامپوزیتی که بحث عدم زیست تخریب پذیری و غیر قابل بازیافت بودن جهت تولید دریچه منهول کامپوزیت امری جذاب میباشد و این امر این دریچه ها را تبدیل به دریچه ضد سرقت کرده است.

درب های منهول کامپوزیتی دارای مقاومت مکانیکی و محیطی ویژه بالا بوده و در عین حال غیر قابل سرقت و بازیافت کردن میباشند. معضل اساس درب های منهول چدن، مشکل سرقت و ذوب آن میباشد. با ظهور درب های منهول کامپوزیت این مشکل به طور کلی منتفی گردیده است. درب های منهول کامپوزیتی (GRP) با استفاده از فرایند SMC (مانند مخزن SMC) تولید میگردند. درب های منهول مخزن کامپوزیتی دارای استاندارد ملی ایران می باشند. درب های منهول کامپوزیتی با توجه به محل قرار گیری دارای کلاس های کاری گوناگون میباشند. دریچه منهول کامپوزیت غیر ترافیکی دریچه های منهول کامپوزیت ترافیکی

مزایای درب منهول کامپوزیتی

درب منهول کامپوزیت مخزن آب ایران بر اساس نیاز مشتری و در رنگ های قابلیت تولید دارند. در مقایسه با درب های منهول بتنی و فلزی ، درب منهول کامپوزیتی دارای مقاومت محیطی و طول عمر مفید بیشتری میباشند. درب های منهول SMC با توجه به شرایط کارکردی دارای کیفیت های گوناگون میباشند. درب منهول کامپوزیتی و دریچه منهول ترافیکی قابلیت حمل نقل آسان داشته و مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و خوردگی فاضلابی را دارا میباشند. دریچه منهول کامپوزیت قابلیت استفاده در حوزه های مختلف دارند. دریچه های منهول کامپوزیتی قابلیت استفاده در حوزه های آب و فاضلاب، گاز، مخابرات ، کشتیرانی و صنایع هوایی را دارند. دریچه های منهول کامپوزیتی ای آر مخزن دارای کیفیت منحصر به فرد می باشند.

دیگر محصولات شرکت : مخزن GRP

دیگر محصولات شرکت: مخزن گالوانیزه

قیمت دریچه منهول کامپوزیت

همان طور که گفتیم دریچه منهول کامپوزیت کاربرد های مختلفی دارد و برای مواردی همچون مخابرات و برق و … قابلیت استفاده را دارد. وابسته به نوع کاربرد درب منهول کامپوزیت و اینکه برای کاربرد ترافیکی یا غیر ترافیکی باشد، از مقاومت متفاوتی برخوردار است و میتواند قیمت متفاوتی داشته باشد. از این رو جنس آن متفاوت میشود و اگر بخواهیم کامپوزیت با مقاومت بالاتری داشته باشیم کامپوزیت متفاوت میشود و بر قیمت دریچه منهول کامپوزیت تاثیر گذار است.

دریچه آبرو کامپوزیت

ورود صنعت کامپوزیت از حوزه نظامی به صنعت خودرو و ساختمان در چند دهه گذشته رخ داده است. در همین راستا کامپوزیت ها به صورت گسترده ای در چند سال اخیر وارد صنایع آب و فاضلاب گردیده اند. دریچه منهول کامپوزیت با توجه به خواص مکانیکی و فیزیکی ویژه، وزن سبک و مقاوت شیمیایی بسیار بالا و همچنین عدم بازیافت به صورت گسترده ای وارد این حوزه گردیده اند. دریچه منهول کامپوزیت به دو صورت آبرو و بسته تولید می گردند.

محصول پیشنهادی: کفپوش اپوکسی

دریچه منهول کامپوزیت آبرو در نواحی که هدف جمع آوری آی های سطحی می باشد بسیار کاربردی می باشد. درب منهول کامپوزیتی آبرو نیز همانند دریچه های کامپوزیت غیر آبرو دارای کلاس های کاری متفاوتی و اشکال مختلفی می باشد. دریچه آبرو کامپوزیت در کلاس های ترافیکی و غیر ترافیکی تولید میگردد. دریچه های آبرو بسته به محل قرار گیری و میزان دبی عبوری آبهای سطحی طراحی و در محل مورد نظر قرار میگیرند.

دریچه های آبرو کامپوزیتی به صورت کلی دارای ضخامت بالاتری در مقایسه با دریچه منهول کامپوزیت غیر آبرو می باشند. این دریچه های منهول کامپوزیتی با توجه به نیاز مشتری در رنگ ها و با لوگوهای مختلف قابل تولید می باشند. مواد اولیه مصرفی جهت تولید این دریچه ها BMC و SMC می باشند. دریچه های منهول SMC با توجه به اینکه درصد بالاتری از الیاف شیشه تقویتی را دارا می باشند، دارای استحکام مکانیکی بالاتری هستند.

محصول پیشنهادی: مخزن آب شرب

کاربرد دریچه منهول کامپوزیت

دریچه منهول کامپوزیتی کاربردهای مختلفی دارند که از جمله آن عبارتند از: درب منهول کامپوزیت آب و فاضلاب درب های منهول کامپوزیت گاز درب های منهول کامپوزیت مخابرات درب های منهول کامپوزیت شهرداری دریچه منهول کامپوزیت با تکنولوژی نوین و دستگاه های پرس تمام اتوماتیک تولید میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید