تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخازن ماژولار گلاس لاین

مخزن مدولار گلاس لاین

مخزن مدولار گلاس لاین از جمله بهترین مخازن پیش ساخته در حوزه صنعتی می باشند. استحکام مکانیکی بدنه این مخازن پیش ساخته توسط هسته فلزی مدول ها تامین و مقاومت شیمایی و رطوبتی توسط لایه ای ۳۰۰ میکرونی از سیلس ایجاد می گردد. از جمله مزایای مخزن مدولار گلاس لاین پیش ساخته طول عمر مفید بالای این مخازن می باشد. سهولت حمل و نصب آسان از دیگر مزایای این گونه مخازن مادولار می باشد.

این مخزن آب پیش ساخته، با توجه به حجم و فضای موجود طراحی و ساخته و به پای پروژه حمل میگردند. مخزن مدولار گلاس لاین پیش ساخته نه تنها جهت نگهداری آب شرب قابل استفاده می باشند، بلکه جهت نگهداری آب دریا، پساب های صنعتی نیز می توانند به کار برده شوند. مخزن مدولار گلاس لاین پیش ساخته علاوه بر مقاومت شیمیایی بالا، دارای مقاومت محیطی بسیار بالا نیز می باشند. مخزن مدولار گلاس لاین نگهداری آب دارای مقاومت بالا به زلزله نیز می باشند.

طول عمر مفید این مخازن بیش از ۳۰ سال می باشد. مخزن مادولار گلاس لاین تا احجام ۵۰۰۰۰ متر مکعب نیز قابلیت طراحی و ساخت دارد. مخزن مدولار گلاس لاین شرکت پرما استور از بهترین گزینه ها جهت نگهداری آب شرب می باشد.

مخزن گلاس لاین دارای استانداردهای بین المللی

این مخازن مادولار دارای تاییدیه National Sanitation Foundation ) NSF ) می باشد. این گواهی برای مخزن مادولار گلاس لاین بالاترین کیفیت و استاندارد بین المللی محصول در تماس با آب شرب را به ارمغان می آورد. مخزن مادولار گلاس لاین دارای قابلیت نصب سقف های گوناگون و بر اساس حجم باد می توانند داشته باشند. مخازن گلاس لاین مدولار دارای مزایای رقابتی گسترده ای در مقایسه با مخزن آب شرب مشابه می باشند. مخزن آب شرب مدولار میتواند در احجام مختلف تولید و در محل مورد نظر نصب گردد.

محصول دیگر شرکت: دریچه منهول کامپوزیت

محصول دیگر شرکت: مخزن کامپوزیت

مزایای مخزن مدولار گلاس لاین

مخزن گلاس لاین مدولار مزایای بسیاری دارد. یکی از مزایای مهم مخزن مدولار گلاس لاین این است که از مقاومت بالایی در برابر خوردگی برخوردار است و این بسیار عالی است. چرا که این امر موجب افزایش طول عمر این مخازن خواهد شد. مخزن گلاس لاین مدولار می تواند دمای کاری دامنه گسترده را متحمل شود و برای سیالات با دمای خیلی بالا و یا پایین مناسب است.

مقاومت مکانیکی بالایی نسبت به ضربه دارد و به سادگی آسیب نمیبیند. مخزن گلاس لاین سطح صافی دارد و خواص غیر چوب را دارا میباشد. تمیز کردن مخزن مدولار گلاس لاین آسان است برای برآورده کردن نیازهای GMP

دیدگاهتان را بنویسید