تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری چیست؟

دریچه منهول کوپلیمری نسبت به دریچه های دیگر جدیدتر است. در ابتدا از دریچه های منهول بتنی و چدنی برای پوشاندن در نقاط مختلف استفاده می شد که نوع بتنی آن بسیار سنگین و نوع چدنی آن نیز قیمت نسبتا بالایی دارد و همچنین مقاومت آن ها در مقابل مواد شیمیایی و گاز های متصاعد شده بسیار کم است.
امروزه با پیشرفت علم و تولید دریچه هایی از جنس پلیمر این مشکلات تا حد قابل توجهی برطرف شده است. دریچه منهول کوپلیمری ارزان و با کیفیت را به طور مستقیم می توانید از آی آر مخزن خریداری کنید. مواد پلیمری استفاده شده در دریچه منهول کوپلیمری نسبت به انواع دیگر سبک بوده و در مقابل خوردگی و زنگ زدگی کاملا مقاوم می باشد. این نمونه دریچه ها پوسیده نمی شوند و عمر نسبتا بالایی دارند.

برای اینکه خاصیت فیزیکی و مکانیکی این نوع دریچه ها افزایش پیدا کند از ترکیب چند پلیمر به طور همزمان استفاده میشود. به این نوع ترکیب جهت بهبود کارایی، کوپلیمریزاسیون گفته می شود. با توجه به این که این دریچه در چه مکانی استفاده می شود باید استحکام و مقاومت مناسب همان مکان را داشته باشد.

کاربرد دریچه منهول پلیمری

برای دستیابی به زیرساخت های شهری نیاز است از دریچه منهول استفاده کرد. زیر ساخت های شهری نیاز به تعمیرات پی در پی و دوره ای دارند و همین امر باعث شده که از دریچه منهول استفاده شود. از دریچه منهول در فرودگاه، خیابان های پرتردد، انواع مخزن آب و بسیاری نقاط دیگر استفاده می شود. این دریچه ها به عنوان محافظ روی چاه ها قرار داده می شوند تا افراد و یا موجودات زنده به داخل آن سقوط نکنند.
دریچه منهول پلیمری یکی از پرکاربردترین نمونه ها است که در موارد زیادی کاربرد دارد. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب می باشید بهتر است آن را از طریق مجموعه های فروش اینترنتی تهیه کنید. این مجموعه ها با دادن خدمات غیر حضوری به مشتریان توانسته اند بازار فروش خوبی را از آن خود کنند.

مزایای دریچه منهول کوپلیمری

ارتباط مستقیم با تولید کننده از جمله مزایای دیگر این نوع خرید می باشد که باعث می شود کالا با قیمت واقعی به دست مشتریان رسانده شود. این مراکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مشتریان می باشند و با ارائه بهترین خدمات توانسته اند بیشتر خریداران را به این نوع خرید کردن تشویق کنند.

سبک بودن و قابلیت حمل آسان و کاهش صدا در محیط های ترافیکی از جمله مزیت های دیگر این نمونه دریچه و دریچه منهول کامپوزیت می باشد. این دریچه ها قابلیت تولید در رنگ های مختلف را دارند. شرکت مخزن آب ایران توانایی ایجاد هر گونه نام برند و یا اسپانسر بر روی این نمونه دریچه ها قابل درج می باشد.

یکی از معایب دریچه های چدنی قابلیت سرقت آن ها می باشد، زیرا دریچه های چدنی قابلیت ذوب شدن و استفاده مجدد دارند و همین معایب باعث شده از دریچه های پلیمری که دریچه ضد سرقت میباشد استفاده کنیم. یکی از مزایای خوب دریچه های پلیمری عایق بندی الکتریکی آن ها بوده که برای نصب در محل عابر پیاده گزینه بسیار مناسبی محسوب می شوند چون عابرین پیاده را در محیط های مرطوب به خوبی محافظت می کنند.
سبک بودن و قابلیت حمل آسان و کاهش صدا در محیط های ترافیکی از جمله مزیت های دیگر این نمونه دریچه ها و دریچه منهول ترافیکی می باشد. این دریچه ها قابلیت تولید در رنگ های مختلف را دارند. هر گونه نام برند و یا اسپانسر های کار نیز به راحتی بر روی این نمونه دریچه ها قابل درج می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید