تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخزن آب پلی اتیلن مکعبی

ساخت مخزن آب پلی اتیلن مکعبی

مخازن آب امروزه تنوع بسیار گسترده ای دارند. مخازن فلزی، مخازن بتنی، مخزن GRP و مخازن پلی پروپیلن و مخازن پلی اتیلن کاربرد بسیار گسترده ای دارند. در این میان مخازن پلی اتیلن توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده اند. مخازن پلی اتیلن در اشکال و احجام متنوعی تولید می گردند. این مخازن با توجه به حجم و فضای مورد نظر خریداری می گردند. از آنجایی که مخازن پلی اتیلن روتومودلینگ دارای احجام ثابتی می باشند و معمولا به صورت مکعبی توانایی ساخت ندارند، از این رو شرکت مخزن آب ایران نسبت به طراحی و ساخت مخزن پلی اتیلن اقدام و به صورت گسترده ای در حوزه ساخت این مخازن فعالیت می کند. مخزن آب پلی اتیلن مکعبی به دو صورت ساخت در محل و یا پیش ساخته تولید می گردد.

مخزن آب پلی اتیلن مکعبی با استفاده از ورق های پلی اتیلن با ضخامت های ۵ الی ۲۰ میلیمتر و پس از برشکاری به یکدیگر جوش داده می شوند. مخزن پلی اتیلن مکعبی با توجه به ابعاد فضای موجود قابلیت ساخت دارند. ورق های پلی اتیلن از گرید PE80 می باشند. پلی اتیلن PE80 یا EX3 دارای خواص بسیار بالایی در طول زمان می باشند. مخزن آب پلی اتیلن مکعبی دارای خواص مکانیکی بسیار بالایی می باشند. به صورت کلی در احجام تا سقف ۱۰ متر مکعب نیازی به استفاده از استراکچر فلزی نیست. در مخزن پلی اتیلن مکعبی با احجام بالاتر از ۱۰ متر مکعب استفاده از استراکچر فلزی الزامی می باشد. نحوه نصب کردن فلنچ و اتصلات بر روی مخازن پلی اتیلن مکعبی به راحتی صورت می پذیرد. اتصالات مربوط می بایست از جنس پلی اتیلن بوده که توسط روش جوش پلی اتیلن به بدنه مخزن جوش داده می شوند.

محصولات پیشنهادی : گریتینگ کامپوزیتی

خرید مخازن پلی اتیلن مکعبی

مخازن ترموپلاستیک کاربرد گسترده ای را در صنایع مختلف به خود اختصاص داده اند. مخازن پلی اتیلن، مخازن PVDF، مخازن CPVC و مخزن پلی پروپیلن از جمله مخازن ترموپلاستیکی می باشند. این مخازن با توجه به فضای مورد کاربرد، درجه حرارت کارکردی و سیالی که در آنها ذخیره می گردند طراحی و ساخت می گردند. مخازن پلی اتیلن مکعبی بیشترین کاربرد را حوزه ذخیره سازی به خود اختصاص داده اند. مخازن پلی اتیلن با استفاده از روش های روتومولدینک و جوشی ساخته می شوند. این مخازن با توجه به حجم ساخت به دو صورت ساخت در محل و پیش ساخته تولید می گردند. مخزن آب پلی اتیلن مکعبی به صورت گسترده ای در ساختمان ها کاربرد پیدا کرده اند. این مخازن با توجه به حجم مورد نظر طراحی و ساخته می شوند.

به صورت کلی مخزن آب پلی اتیلن مکعبی با استفاده از ورق PE ساخته می شوند. پلی اتیلن PE80 دارای بالاترین کیفیت در مقایسه با دیگر گرید های پلی اتیلن می باشد. این مواد با توجه به اینکه دارای تاییدیه های FDA می باشد می تواند به راحتی در تماس با آب شرب و مواد غذایی تا درجه حرارت ۶۰ درجه سانتیگراد باشد. بدنه این مخزن آب شرب پس از برش مربوط به محل ساخت انتقال داده شده و در محل مورد نظر جوش می خورند. جهت خرید مخزن آب پلی اتیلن مکعبی پس از تماس با کارشناسان فروش شرکت و بازدید متخصصین از محل نحوه اجرا بررسی گردیده و طرح های اولیه خارج می گردد و بخش بازرگانی با توجه به محل اجرا، نحوه اجرا قیمت نهایی را محاسبه می نماید. خرید مخزن آب پلی اتیلن مکعبی بیشترین حجم خرید در بین مخازن پلی اتیلنی امروزه به خود اختصاص داده است.

همچنین بخوانید: دریچه منهول

دیدگاهتان را بنویسید