تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

قیمت مخزن پلی اتیلنی

مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن در زمره پرفروش ترین مخازن نگهداری آب می باشد. مخازن پلی اتیلن به صورت گسترده توسط فرایندهای ماشینی و دستی و یا ترکیبی از موارد اشاره شده تولید می گردند. مخزن پلی اتیلن تولیدی با استفاده از فرایند قالب گیری چرخشی به صورت عمده بر پایه MDPE بوده که بعد از پودر سازی مواد اولیه درون قالب های گرم و در سه جهت چرخش داده می شوند. این مخازن به صورت چند لایه نیز قابلیت تولید دارند. لایه های مختلف دارای بیس یکسان می باشند این درحالیست که هرلایه دارای رنگ های مختلف می باشد. مخزن پلی اتیلن با توجه به اینکه داخل و یا خارج از ساختمان قرار میگیرند دارای ضخامت و تعداد لایه های مختلف می باشند. گونه جدیدی از مخازن پلی اتیلن امروزه در کشور در حال تولید می باشد که به صورت استوانه ای بوده و در دو انتها ورق های پلی اتیلن تخت قرار می گیرد. این ورق ها با استفاده از دستگاه جوش پلی اتیلن به دو انتها بسته می شوند. به صورت کلی رنگ این مخازن پلی اتیلن مشکی بوده و کاربری اصلی آنها نگهداری آب و فاضلاب می باشد. مخازن پلی اتیلن با استفاده از ورق های پلی اتیلن پیش ساخته با عرض ۱ الی ۲۵/۱ متر نیز ساخته می شوند. این مخازن دارای یک استراکچر فلزی می باشند که وظیفه ساپورت مخزن پلی اتیلن داخلی خود را بر عهده دارد. مخازن پلی اتیلن می توانند در محل و با توجه به حجم مورد نظر ساخته شوند.

محصول پیشنهادی: مخزن گالوانیزه

مخزن پلی اتیلن برای آب

مخزن پلی اتیلن امروزه به صورت گسترده ای جهت نگهداری آب و فاضلاب کاربرد دارند. مخزن پلی اتیلن نگهداری فاضلاب الزامات غذایی خاصی را جهت تماس با اب شرب دارا نمیباشند این در حالیست که مخزن پلی اتیلن برای آب می بایست دارای تاییدیه های بین المللی و داخلی جهت نگهداری آب را داشته باشد. مخزن پلی اتیلن جهت نگهداری آب می بایست دارای استحکام مکانیکی و طراحی استانداردی باشد تا بتواند در طول دوره بهره برداری جوابگوی نیازهای مشتری باشد. مخزن پلی اتیلن امرزه بیشترین کاربرد را جهت نگهداری آب دارا می باشد. فرایند های گوناگونی جهت تولید مخزن پلی اتیلن به کار گرفته میشود. از جمله این فرایندها می توان به فرایند قالب گیری چرخشی و فرایند بادی اشاره کرد. حداکثر حجم قابل تولید مخازن پلی اتیلن در فرایند بادی، ۵۰۰۰ لیتر می باشد، این درحالیست که بیشترین حجم تولیدی برای مخزن پلی اتیلن روتو مولدینگ ۳۰ متر مکعب می باشد. فرایند قالبگیری بادی برای مخزن پلی اتیلن در کشور رشد محدودی داشته است که ریشه آن در عدم وجود گریدهای پلی اتیلن بادی با قابلیت فرایندی و استحکام مذاب بالا می باشد. مواد اولیه مخازن روتو مولدینگ به صورت گسترده در کشور در حال تولید می باشد. مخزن پلی اتیلن با احجامی بالاتر از ۳۰ متر مکعب توسط ورق های پیش ساخته قابلیت تولید را دارا می باشند. به صورت کلی مخازن با حجمی بالاتر ۵۰ متر مکعب قابلیت حمل آسانی نداشته و می بایست در محل پروژه طراحی و تولید گردند. این مخازن برای نگهداری مواد شیمیایی و یا مخزن آب میتوانند استفاده گردند.

محصول پیشنهادی: دریچه منهول کامپوزیت

قیمت مخزن پلی اتیلن چند لایه

مخازن پلی اتیلن تولیدی با استفاده از قالبگیری چرخشی به صورت بسیار گسترده ای در کشور در حال تولید می باشد. تعداد تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن در کشور در سال ها گذشته و با توجه به کمبود آب روز به روز در حال گسترش است. قیمت مخازن پلی اتیلن تحت تاثیر قیمت مواد اولیه تولیدی توسط پتروشیمی های داخل می باشد. با ازدیاد نرخ پلی اتیلن MDPE یا پلی اتیلن با دانسیته متوسط، قیمت تمام شده مخازن افزایش می یابد. مخزن پلی اتیلن روتو مولدینگ یا تولید شده با فرایند چرخشی، با توجه به اینکه در چه محلی قرار می گیرد، می تواند تک لایه یا چند لایه باشد. با ازدیاد تعداد لایه ها و نوع لایه ها می تواند قیمت تمام شده محصول را افزایش می دهد. هزینه های مربوط به مواد اولیه ، کامپاند سازی و سربار مربوط به مخازن پلی اتیلن چندلایه بیشتر از مخازن تک لایه می باشد. ازدیاد تعداد لایه ها در مخازن پلی اتیلن به منظور کاهش نفوذ نور خورشید و یا سبک سازی صورت می گیرد. بر همین اساس قیمت مخزن پلی اتیلن چندلایه از قیمت مخزن پلی اتیلن تک لایه بالاتر می باشد. قیمت گذاری مخازن پلی اتیلن امروزه با توجه به نوسانات شدید نرخ مواد اولیه به روز می باشد.

نمایندگی مخزن پلی اتیلن تهران

مخازن پلی اتیلن امروزه پرمصرف ترین مخازن جهت نگهداری آب شرب می باشند. از آنجایی که این مخازن دارای احجام و اشکال متنوعی بوده و مقاومت محیطی و خوردگی بالایی را دارا می باشند، فروش این مخازن روز به روز بیشتر می گردد و تولید کنندگان زیادی در حال فعالیت جهت تولید مخازن پلی اتیلن می باشند. با توجه به عدم نظرات کافی در حوزه تولید این مخازن و محدود بودن استانداردهای مربوط جهت تولید این مخازن، تهیه مخازن پلی اتیلن می بایست از شرکت های معتبر و یا نمایندگان آنها باید صورت گیرد. نمایندگی مخزن پلی اتیلن شرکت آی آر مخزن در تهران موظف به ارایه مشاوره رایگان و خدمات مربوط به سوراخکاری، نصب و بررسی محل قرارگیری جهت نصب را بر عهده دارند.

قیمت گذاری مخازن پلی اتیلن امروزه به روز بوده و با توجه به حجم و شکل مورد نیاز مخزن آب تولید و تامین می گردد. مخازن پلی اتیلن با توجه به حجم و طراحی دارای وزن های مختلفی می باشند. ازدیاد وزن در کنار طراحی مناسب می تواند مزایای رقابتی بالایی را ایجاد نماید. نمایندگی های مخزن پلی اتیلن تهران آی آر مخزن در نقاط مختلف تهران آمادگی پاسخگویی و راهنمایی جهت خرید مخزن آب را دارا می باشند. این شرکت با رعایت کلیه استاندارد های بین المللی سالیانه بیش از ۲۰ هزار مترمکعب مخزن نگهداری آب را تولید می کند.

محصول مشابه: مخزن مادولار

فروش مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن حجم بالایی از مارکت مخازن نگهداری سیالات را به خود اختصاص داده اند. مخازن پلی اتیلن دارای تنوع گسترده ای می باشد. این مخازن با توجه به اینکه جهت نگهداری چه نوع سیالی استفاده می شوند و دارای چه طرح و حجمی می باشند، دارای قیمت های مختلفی می باشند. فروش مخزن پلی اتیلن به صورت گسترده ای امروزه در فروشگاه های ثابت و آنلاین در کشور صورت می گیرد. مخازن پلی اتیلن در احجام زیر ۱۰۰۰۰ لیتر به صورت گسترده ای در انبار های مربوط به فروشگاه های مخازن پلی اتیلن موجود می باشد، این در حالیست که مخازن پلی اتیلن در احجام بالاتری معمولا به صورت سفارشی و پس از دریافت پیش پرداخت تولید می گردند. فروش مخزن پلی اتیلن با توجه به حجم مورد نظر مخزن و محل قرارگیری مخزن توسط نمایندگی های فروش مخازن پلی اتیلن و یا کارشناسان فروش پیشنهاد می گردد. مخازن پلی اتیلن با حجم بالا می تواند در محل ساخته شود. از مزایای مخازن پلی اتیلن، مقاومت خوردگی بالا و کیفیت بالای آب می باشد.

مخزن پلی اتیلن برای اسید

پلی اتیلن یکی از ارزانترین و پر مصرف ترین پلیمر ها می باشد. این پلیمر دارای دانسیته پایین، مقاومت شیمیایی بسیار بالا (تا درجه حرارت ۴۵ درجه سانتیگراد) و قیمت بسیار مناسب می باشد. مخزن پلی اتیلن به صورت گسترده ای جهت نگهداری آب استفاده می شوند. این مخازن با توجه به اینکه دارای مقاومت شیمیایی بالایی می باشند، کاربری نگهداری سیالات خورنده را نیز می توانند داشته باشند. مخزن پلی اتیلن تک جداره و دوجداره نگهداری اسید مزایای بسیار زیادی را برای مصرف کننده ایجاد می کند. مخزن پلی اتیلن برای اسید در مقایسه با مخزن کامپوزیت برای نگهداری اسید دارای قیمت رقابتی بسیار بالاتر می باشند.

این مخازن میتوانند در احجام و اشکال گوناگونی طراحی و ساخته شوند. مخزن پلی اتیلن نگهداری اسید دارای ضخامت بالاتری در مقایسه با مخازن پلی اتیلن نگهداری مخزن آب می باشند. مخزن ضد اسید بیشترین کاربرد را در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع شیمیایی دارا می باشند. مخازن نگهداری اسید پلی اتیلن قابلیت تولید به صورت چند جداره را دارا می باشند. مخازن نگهداری اسید برای درجه حرارت های بالاتر از ۴۵ درجه سانتیگراد، میتواند از جنس PP و CPVC تولید گردند. مخازن PP و مخازن اسید CPVC میتوانند تا درجه حرارت ۸۵ درجه سانتیگراد را به راحتی کاربردی دهند.

همچنین بخوانید: دریچه منهول کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید