تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخزن پلی اتیلن عمودی با حجم ۱۰۰۰ لیتر

مخزن آب شرب عمودی پلی اتیلن با استفاده از فرایند قالبگیری چرخشی تولید می گردد. این مخازن آب بعد از تولید پودر از مواد اولیه گرانول شکل درون قالب ریخته شده و این قالب در کوره در درجه حرارت بالای ۲۰۰ درجه سانتیگراد فرایند و بعد از طی مسیر خنک سازی از درون قالب حذف می گردد. مخازن پلی اتیلن (مخازن پلاستیکی) میتوانند دارای یک یا چند لایه باشند. این لایه ها معمولا جهت ازدیاد مقاومت در انتقال نور ایجاد میگردند. مخازن آب پلی اتیلنی که در خارج از محیط ساختمان به طور مرسوم از یک لایه سیاه رنگ جهت جذب کامل نور استفاده می نمایند. مخازن پلی اتیلن تولیدی آی آر مخزن با استفاده از آخرین تکنولوژی روز تولید و درصد بالایی از ترکیبات در اسکیل نانو می باشند.

مقاله پیشنهادی: دریچه منهول کامپوزیت

مخازن آب شرب پلی اتیلن دارای سبکی وزن در مقایسه با مخزن گالوانیزه یا مخازن گالوانیزه ماژولار می باشند. مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه می باشندو قیمت مخازن آب پلی اتیلن در مقایسه با مخازن گالوانیزه بسیار به صرفه می باشند. مخزن پلی اتیلن همچنین دارای مقاومت شیمیایی بالایی در درجه حرارت های زیر ۴۰ درجه سانتیگراد، می باشند. این مخازن علاوه بر آب شرب توانمندی نگهداری اسید، قلیا و سیالات خورنده را دارا می باشند. در صورت استفاده از سیالات خورنده، می بایست این مخازن در ضخامت های بالاتر تولید گردند. مخازن پلی اتیلن عایق حرارت بوده و در سرما و گرما میتوانند تا حد زیادی آب داخل مخازن را از محیط بیرون حفظ نمایند.
مخازن پلاستیکی (مخزن اتیلن آب) در ابعاد و اشکال مختلف تولید می گردند. این مخازن می توانند به صورت مخازن پلی اتیلن عموی، مخازن پلی اتیلن افقی ، مخازن پلی اتیلن مکعبی تولید گردند. مخازن پلی اتیلن به صورت معمول قابلیت دفن نداشته و می بایست در فضای باز قرار گیرند.

همچنین بخوانید: مخزن مدولار گالوانیزه

دیدگاهتان را بنویسید