تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مزایای مخزن گالوانیزه

مخازن گالوانیزه در زمره پر مصرف ترین مخازن آب در احجام پایین میباشند. مخازن آب گالوانیزه قابلیت ساخت در محل یا در کارخانه را دارا میباشند. ورق های گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم با استفاده از فرایند جوشکاری به یکدیگر متصل می گردند. حجم بالایی از خوردگی به صورت گسترده درمی تواند در محل جوش ورق ها ایجاد گردد ( درصورت عدم انتخاب درست از الکترود) و سبب زنگ زدگی و خوردگی گردد. اخیرا با ورود چند شرکت در حوزه تولید واردات مخزن گالوانیزه پیش ساخته یا مخزن مدولار گالوانیزه این مخازن در بازار میتوانند سهم بسیار بالایی را از آن خود کنند. از آنجایی که مخازن گالوانیزه مدولار هیچ گونه جوشی ندارند در نهایت هیچ گونه خوردگی نیز نخواهند داشت. با توجه به بحث زلزله خیز بودن کشور، مخازن پیش ساخته گالوانیزه مقاومت بالایی در برابر زلزله خواهند داشت. مخازن پیش ساخته گالوانیزه قابلیت اجرای بسیار سریع داشته و میتوانند راه گشای مشکلات ناشی از مخازن از جنس های دیگر باشند.

محصولات پیشنهادی: دریچه منهول کامپوزیت

از دیگر مخازن جدیدی که اخیرا وارد حوزه صنعت آب شده اند، مخازن پیش ساخته گلاس لاین میباشند. بدنه این مخازن دارای هسته از آهن و پوسته از جنس لعاب شیشه ای میباشند. مخازن گلاس لاین قابلیت اجرا و نصب تا احجام ۵۰۰۰ متر مکعب را دارا میباشند. مخازن گلاس لاین دارای مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی بوده و مدت زمان اجرای بسیار اندک را دارند. مخازن گلاس لاین در زمره بهترین مخزن آب از لحاظ کیفیت آب شرب در طول زمان، مقاومت خوردگی و مقاومت در برابر زلزله و خوردگی میباشند. پوشش گلاس لاین میتواند در احجام و سطوح محدود اجرا گردد. این پوشش می تواند جهت ساخت مخزن ضد اسید نیز به کار گرفته شود.
به طور کلی مخزن GRP در زمره مخازنی هستند که با توجه به مسایل زیست محیطی فقط در حوزه های خاصی کاربری خود را خواهند داشت. در اولویت ترین محل استفاده از مخازن GRP حوزه نفت، گاز و پتروشیمی میباشد.

محصول پیشنهادی: مخزن آب شرب

دیدگاهتان را بنویسید