تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

افزایش قیمت بنزین با شیب ملایم

علی اصغر یوسف نژاد در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح جلسه کمیسیون تلفیق امروز – شنبه- مجلس افزود: کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور ۶ موضوع اصلی را در لایحه بودجه سال آینده شناسایی کرده است که در جلسه امروز این کمیسیون در خصوص این موضوع ها نماینده دولت، مرکز پژوهش ها و نمایندگان مجلس مسایلی را مطرح کردند که در این موضوع ها تلاش می شود به درک و تفاهم نسبی و کلی دست یابیم.

محصول پیشنهادی: گریتینگ کامپوزیت

وی هدفمندی یارانه ها، قیمت حامل های انرژی، رفاه اجتماعی، وضعیت صندوق ها، اشتغال، بازار ارز و بدهی های دولت به بخش خصوصی و دیگر بخش ها جزو این موضوع های اصلی عنوان کرد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور در مجلس همچنین گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق با حضور وزیر نفت موضوع قیمت حامل های انرژی بررسی شد که نمایندگان در این موضوع دیدگاه هایی داشتند و وزیر نفت به این دیدگاه ها پاسخ داد.
یوسف نژاد افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در جلسه امروز این کمیسیون حضور یافت و در خصوص هدفمندی یارانه ها، بحث رفاه و حذف دهک های مختلف از دریافت یارانه و روش های آن توضیحاتی ارایه کرد و گفت که به چه روشی به حذف ۳۴ میلیون یارانه بگیر رسیده اند.
وی ادامه داد: در خصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور در جلسه فردا کمیسیون تلفیق بحث و تصمیم گیری می شود و پس از تصویب کلیات وارد بخش هزینه ای و درآمدی این لایحه می شویم.

محصول پیشنهادی: مخزن پلی اتیلن

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور گفت: مصوبه کمیسیون تلفیق به منزله حکم قطعی برای اجرا نیست و در صحن علنی مجلس در خصوص لایحه بودجه تصمیم گیری می شود.
یوسف نژاد اظهار داشت: جهت گیری کمیسیون تلفیق و دولت این است که فشار کمتری از نظر اقتصادی بر مردم تحمیل شود و براساس واقعیت های جامعه تصمیمات اخذ شود.
وی ادامه داد: تلاش ما این است که تصمیم مجلس به مصلحت مردم و در جهت رفاه آنان و ایجاد اشتغال، افزایش تولید و گردش پولی در جامعه باشد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور در مجلس از جمله مسایلی که در جلسه امروز این کمیسیون در مورد آن بحث شد را موضوع افزایش قیمت حامل های انرژی بیان کرد و گفت:این موضوع دغدغه بخش عمده ای از جامعه است.

مقاله مرتبط: دریچه منهول

دیدگاهتان را بنویسید