تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخازن آب شرب پیش ساخته فلزی در شهر شیزووکا

مخزن آب پیش ساخته

مخزن آب پیش ساخته در زمانهای مختلف میتواند اهمیت خود را نشان میدهد. تولید چای به‌عنوان بخش مهمی از فرهنگ کشور ژاپن به حساب می‌آید. فستیوال چای سبز در شهرهای مختلف ژاپن سالانه برگزار می‌شود و سنت‌های چای و تاریخ غنی آن را جشن می‌گیرند. چه شرایطی در شیزووکا باعث می‌شود محل مناسبی برای تولید چای باشد؟
شرایط مختلف مانند خاک غنی، فراوانی رودخانه های تمیز، به محیطی که قادر به تولید چای خوشمزه است کمک می کند. همانطور که حدس می‌زنید یک مخزن آب بزرگ با کیفیت بالا از فولاد ضد زنگ که شرایط مناسبی برای ذخیره سازی آب آشامیدنی را فراهم می‌کند در زمین‌های چای شیزووکا وجود د ارد.

تاثیر مخازن ذخیره آب شرب بر طبیعت شهر شیزووکا

رابطه بین یک مخزن آب خوب و محیط اطراف آن یک نکته مهم است که به طور مستقیم بر زیبایی یک جامعه تاثیر می گذارد. با استفاده ازتکنولوژی مخزن آب شرب می‌توانیم راه حل های ذخیره آب بهداشتی، گزینه های طراحی انعطاف پذیر، مواد پایدار و زیبایی فیزیکی را تامین کنیم. افتخار بزرگی است که در بعضی مناطق ژاپن مانند شیزووکا که محل مناسبی برای تولید چای می‌باشد تانکر ذخیره آب وجود دارد و ذخیره سازی آب را در آینده تامین می کند. تانکر ذخیره آب در میان مزرعه چای سبز در شهر شیزووکا

محصول مرتبط: مخزن GRP

چگونه از پاکیزه بودن آب داخل تانکر ذخیره آب مطمئن شویم؟

مواد و پوشش داخلی باید مناسب برای استفاده از آب آشامیدنی باشد. اندازه مخازن ذخیره آب به طور مستقیم بستگی به میزان آب مصرفی و چگونگی مصرف آب توسط حوضچه آب دارد. فرض بر اینکه فرد معمولی روزانه ۳۰۰ لیتر آب مصرف می‌کند و به طور متوسط هر خانوار ۳ عضو دارد، میانگین تقاضای آب برای یک خانوار ۹۰۰ لیتر درروز و یا حدود ۲۰۰ گالن در روز است. بنابراین حجم مخازن خانگی به طور متوسط ۵۵۰۰ لیتر تا ۷۵۰۰ لیتر (حدود ۱۲۰۰ تا ۱۶۵۰ گالن ) است. زنگ هشدار نیز برای نشان دادن سطح آب کم در مخزن می‌توان نصب کرد.
ذخیره آب بیش از حد ممکن است بر طعم و بوی آن تأثیر بگذارد با گذشت زمان، کلر اضافه شده به آب که به کنترل رشد باکتری در لوله‌های مخزن آب کمک می کند، از بین می رود. پر کردن مخزن یک بار در هفته ایده آل است.
نمونه برداری منظم از باکتری ها نیز باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که باکتری ها موجود نیستند. چنین آزمایش هایی باید حداقل یک بار در سال انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که درمورد تانکر ذخیره آب پلی اتیلن نیاز است که آب پاک شرب را برای میلیون ها نفر تامین می کند با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۴۴۷۸۷۱۷۲

دیدگاهتان را بنویسید