تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

فواید درب منهول کامپوزیتی

درب منهول کامپوزیتی امروزه کاربردهای گسترده ای یافته اند و در کنار مزایای بیشمار گفته شده به دلیل نیاز به ۵۰% انرژی کمتر در فرایند تولید نسبت به ریختگری فلز دوست دار محیط زیست نیز شناخته می شوند.

استفاده از دریچه منهول کامپوزیتی برای پمپ بنزین

یکی از کاربردهای اصلی دریچه منهول کامپوزیتی پمپ بنزین ها است. این درب ها اصولا برای استفاده در پمپ بنزین ها مورد توجه قرار گرفتند زیرا نیاز به درب های با آب بندی خوب که به راحتی توسط کارکنان پمپ بنزین قابل باز شدن باشد به شدت احساس می شد.

ساختمان و تاسیسات:

درب های منهول کامپوزیت به طور گسترده در ساخت و سازهای عمومی برای مسیر های گاز، آب و برق رسانی و نیازهای حساس و جاهایی که آب بندی مورد نیاز باشد استفاده می شوند.

درب های مدولار: درب های مدولار راه حل مناسب برای حفره های با سطح گسترده است که عمدتا برای نصب تجهیزات مورد استفاده می گیرند. تقسیم بندی سطح به درب های کوچکتر برداشتن و سر هم کردن درپوش را توسط کارکنان آسان تر کرده و دسترسی را بهبود می بخشد.

محصول مرتبط: مخزن مدولار

سلامت کارکنان: آسیب ها کمر در برداشتن درب های منهول چدنی یا درب منهول بتونی یکی از آسیب های عمده در میان کارکنان است. درب منهول کامپوزیتی در کنار استحکام برابر با سایر انواع درب منهول، وزن کمتری را دارا می باشد.

مزایای درب منهول کامپوزیتی

استحکام ویژه بالاتر
طول عمر مناسب
عدم دزدیده شدن
وزن کمتر
رنگ های زیبا و زنده
آب بندی خوب

محصول پیشنهادی: مخزن آب شرب

دیدگاهتان را بنویسید