تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخزن گالوانیزه گرم

از اولین روزهای تمدن انسانی نیاز به مخزن آب شرب یا مخازن نگهداری آب احساس میشد. امروزه مخازن دارای کاربردهای گوناگونی در حوزه های مختلف می باشند. مخازن نگهداری آب در ساختمان، مخازن نگهداری آب در پالایشگاه ها، مخازن نگهداری آب در پتروشیمی ها، مخازن ذخیره سازی آب آتش نشانی، مخازن آب در صنایع تاسیسات و آب و فاضلاب، مخازن آب شرب روستایی و شهری از جمله حوزه های کاربردی می باشند.
مخزن گالوانیزه سرد در طولانی مدت می توانند دچار مشکلات خوردگی شوند، این در حالیستکه مخازن گالوانیزه گرم دارای مقاومت خوردگی بسیار بالاتری می باشند. این مخازن در زمره پرکاربردترین مخازن در چند دهه اخیر می باشد.

مقاله پیشنهادی: محاسبه حجم مخزن
این مخازن آب قابلیت ساخت در محل یا در کارگاه را دارند و میتوانند با توجه به محصل ساخت طراحی شده و در محل جوشکاری لازم صورت گیرد. مخازن گالوانیزه گرم جوشی به اشکال مختلف قابلیت ساخت را دارند.
به صورت معمول مخازن یا منابع فلزی گالوانیزه دارای اشکال زیر می باشند:

  • منابع گالوانیزه گرم استوانه ای
  • منابع گالوانیزه گرم مکعبی (مخازن مکعبی آب شرب)
  • منابع گالوانیزه ذوزنقه ای

محصولات پیشنهادی: مخزن فایبرگلاس
منابع گالوانیزه جوشی بیشتر در مکانهایی قابلیت اجرا دارد که فضای کافب جهت تهویه مناسب هوا فراهم باشد. منابع گالوانیزه در طول دهه گذشته حجم بالایی از بازار خود را به منابع پلاستیکی (مخازن پلی اتیلن) داده اند. مخزن پلی اتیلن دارای مزیت های گوناگونی نسبت به این مخازن می باشند. دقت ابعادی بالاتر،مقاومت خوردگی بالاتر، انتقال حرارت پایین تر از مزایای مخازن پلی اتیلن در مقایسه با مخازن فلزی گالوانیزه می باشد.
مخازن گالوانیزه گرم بر اساس استاندارد EN10142 مخازن تولید گردیده که این امر سبب بهبود کیفیت نهایی مخازن فلزی تولیدی می گردند. میزان فلز روی در حدود ۲۷۵ گرم بر متر مربع بوده و این میزان میتواند مقاومت محیطی مورد نظر را فراهم آورد.
آی آر مخزن پیشرو در حوزه ساخت مخازن فلزی توانمندی طراحی و ساخت مخازن گالوانیزه جوشی یا ساخت در محل یا پیش ساخته را دارا می باشد.
این مجموعه پیشرو در طراحی و ساخت مخازن با بهترین کیفیت میباشد. علاوه بر مخازن جوشی، این شرکت در حوزه تولید مخازن مدولار گالوانیزه (مخازن ماژولار یا مخازن مادولار) فعالیت می کند.

همچنین بخوانید: دریچه منهول کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید