تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

توسعه جاذب‌های UV با عملکرد بالا برای کاربردهای پوششی

این جاذب‌های UV حفاظت عالی را در برابر تخریب بر اثر حرارت بالا در طی پردازش و اثرات زیست محیطی ارائه می‌دهد و در نتیجه باعث افزایش طول عمر محصولات نهایی نظیر وسایل نقلیه می‌گردد.

محصول پیشنهادی: مخزن کامپوزیت

SONGSORB® CS 400 یک هیدروکسی فنیل تری آزین (HPT) مایع با پایداری حرارتی بسیار بالا و مقاومت برجسته می‌باشد و در پوشش هایی که در معرض چرخه های پخت بالا و یا شرایط بحرانی قرار دارند. رنگ و پایداری این محصول آن را برای پوشش‌هایی که نیازمند رنگ کمتری هستند مناسب می‌سازد. همچنین این ترکیب با داشتن گروه‌های عاملی هیدروکسی باعث ارائه پوشش‌هایی با پایداری نوری بالا برای عملکرد طولانی مدت می‌گردد.

محصول پیشنهادی: مخزن آب شرب

SONGSORB® CS 384-2 برای پوشش های با کارایی بالا طراحی شده است که با الزامات پایداری برای پوشش های خودرو مطابق بوده و با کیفیت بالا ساخته شده اند. این محصول پوشش‌های پایه و همچنین بسترهای چوبی و پلاستیکی را بسیار موثر در مقابل اشعه ماورای بنفش محافظت می کند. پایداری حرارتی عالی و مقاومت در برابر اثرات زیست محیطی آن را انتخاب خوبی برای پوشش هایی که در معرض چرخه های پخت بالا و یا شرایط آب و هوایی بسیار شدید قرار دارند مناسب می‌سازد. به دلیل فرم مایع، این محصول می‌تواند با سیستم‌های پایه آبی و حلالی ترکیب شود.

مقاله مرتبط: دریچه منهول

دیدگاهتان را بنویسید