تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

بهره گیری از نخبگان و فرهیختگان مراکز علمی در طرح های پژوهشی، تولید و صنعتی

دکتر پزشکیان افزود : جذب افراد تحصیل کرده در اجرای طرح های جدید ، جذب سرمایه گذاری در حوزه صنایع ، علاوه بر رفع بیکاری با ایجاد اشتغال ، بر رونق و شکوفائی اقتصادی منطقه و کشور تاثیر به سزائی خواهد داشت.

وی با اشاره به موقعیت ویژه پتروشیمی تبریز در خطه شمال غرب کشور خواستار آماده سازی افزایش امکانات مجتمع رفاهی این شرکت برای پاشخگوئی به رفاه گردشگران خارجی در سال ۲۰۱۸شد.

مهندس درفشی مدیر عامل جدید پتروشیمی تبریز نیز در این دیدار با اشاره به نقش مدیریت نوین در بهبود وضعیت اقتصادی این شرکت گفت : بار سنگین در کنار متخصصان سختکوش سبک تلقی می شود و تلاش بر این است که بتوانیم پتروشیمی تبریز را به نگین برتر صنایع پتروشیمی کشور تبدیل کنیم.

مدیر عامل پتروشیمی تبریز اجرای خط لوله اتیلن غرب از میاندوآب به تبریز را عامل موثر در ایجاد پروژه های جدید برای افزایش تولید و همچنین ایجاد اشتغال بیان کرد و افزود : با اجرای این طرح با ۲۱۵۰ میلیار ریال سرمایه گذاری در مسیر ۱۵۴ کیلومتری میاندوآب – تبریز و انتقال سالانه ۲۰۰ هزار تن اتیلن به این مجتمع ، ظرفیت تولید پتروشیمی تبریز ۵/۲ برابر افزایش می یابد که در شکوفائی اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال با بهرگیری از نیروی کار جدید بویژه نخبگان و فرهیختگیان دانشگاهی تاثیر به سزائی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید