تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

مخزن مادولار پلی اتیلنی

مخزن مدولار یا مخزن ماژولار پلی اتیلنی

مخزن مدولار ( مخزن مادولار ) یا همان مخزن ماژولار از انواع مخازنی است که امروزه برای مصارف گوناگون مورد توجه قرار گرفته اند.

نحوه فروش مخزن ماژولار آب و قیمت مخزن آب پلی اتیلن و مخزن آب پلاستیک فروش انواع مخزن مدولار پلی اتیلن و پلاستیک
ذخیره آب شرب در مخزن آب جز حداقل امکانات مردم در سراسر دنیا می باشد. دسترسی به آب شرب با توجه به کاهش منابع آب شیرین در کشور به شدت احساس میشود. در این میان مخزن ماژولار متعددی جهت نگهداری آب شرب به مصرف کننده گان پیشنهاد میشود. موارد متعددی جهت خرید مخزن آب توسط مصرف کننده می بایست مورد توجه قرار گیرد. مخازن آب شرب در احجام و با توجه به نیاز مشتری ساخته میشوند. مخزن ماژولار پلی اتیلن و مخازن فلزی در زمره پرمصرف ترین مخازن آب می باشند. مخزن مدولار پلی اتیلن و مخزن مدولار فلزی دارای احجام مختلف بوده و میتوانند با توجه به حجم دلخواه نیز ساخته شوند. مخزن پلی اتیلن به صورت کلی دارای حداکثر حجم ۵۰ متر مکعب می باشند. این مخازن بسیار سبک بوده و قابل حمل بسیار ساده ای دارند.

محصول پیشنهادی: مخزن آب شرب

مزایای مخرن ماژولار یا مدولار

مخازن آب شرب فلزی از جمله مخزن گالوانیزه ماژولار نیز دارای احجام مختلف می باشند. مخازن آب گالوانیزه به صورت پیش ساخته ( مخزن ماژولار یا مخزن مدولار یا مخزن مادولار ) برای احجام بالا قابلیت طراحی دارند. مخازن آب گالوانیزه بعد از مخازن پلی اتیلن بیشتر حجم از بازار را به خود اختصاص داده اند. مخازن آب گالوانیزه به راحتی قابلیت تعمیر دارند، این در حالیست که مخازن پلی اتیلن به راحتی قابلیت تعمیر را ندارند. این مخازن در زمره بیشترین مخازن آب شرب در حوزه صنایع آب شرب را دارا می باشند. مخزن ماژولار گالوانیزه نیز دارای احجام مختلف بوده و قابلیت نصب و بهره برداری بسیار آسانی را دارا می باشند. مخازن ماژولار آب شرب گالوانیزه را به صورت معمول در محل هایی با فضای مکعبی میتوانند قرار دهند. مخزن مدولار یا مخزن ماژولار آب شرب می تواند دارای پوشش های گوناگون باشد. قیمت این نوع مخازن در احجام بالا بسیار مقرون به صرفه بوده و میتواند با مخازن بتنی با احجام بسیار بالا رقابت کند.

محصول مشابه: مخزن فایبرگلاس

دیدگاهتان را بنویسید