تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

خیز تولیدکنندگان بزرگ پوشش های دریایی برای خرید یک پوشش جدید

Selektope یک ترکیب آلی غیر فلزی می باشد که با فعال کردن رفتار شناوری barnacle cyprid larvae مانع رسوب آنها بر روی بدنه کشتی می شود.

این ماده در مقادیر بسیار کم مصرف (۰٫۱ درصد وزنی) دارای کارایی بالایی می باشد. میزان رهایش آن در آب (leaching) بسیار پایین است. این ماده می تواند بطور کامل جایگزین ترکیبات مس شود یا جایگزین بخشی از ترکیبات مس گردد. در سال ۲۰۱۵ بخش های عمودی و کف کشتی Calypso بطور کامل با یک پوشش ضد خزه حاوی Selektope پوشش داده شدند.

محصولات مشابه: دریچه منهول

کشتی به مدت دو سال در مسیر های تجاری در حرکت بود. کشتی بیش از ۵۰ درصد این زمان را در معرض ریزسازواره های آب های گرم (بالای ۲۵ درجه تا ۳۲ درجه سانتیگراد) بوده است. بررسی ها نشان داد که پس از ۲۴ ماه مقاومت کلی تا ۷ درصد افزایش یافته است درحالیکه در مورد کشتی های نو افزایش در مقاومت ۱۰ تا ۲۰ درصد می باشد.

داده ها نشان داد که سرعت افزایش مقاومت برای Calypso حدود ۰٫۱ درصد می باشد. بازرسی بخش های زیر آب بدنه کشتی نشان داد که بدنه کشتی Calypso بسیار تمیز می باشد و هیچگونه رسوب نرم یا سخت از ریزسازواره های دریایی بر روی بدنه وجود ندارد. در حال حاضر تولید کنندگان بزرگ پوشش های دریایی به دنبال استفاده از Selektope می باشند.

همچنین بخوانید: دریچه منهول کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید