تلفن دفتر مرکزی: 02144787172

اکسان موبیل در چین پتروشیمی می سازد

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، سخنگوی شرکت اکسان موبیل به تازگی از امضای یک قرارداد چارچوب همکاری استراتژیک (strategic cooperation framework) و یک تفاهم نامه همکاری (MoU) با دولت محلی شهر هویژو (Huizhou) واقع در استان گوانگ دونگ چین خبر داد. توافقنامه های یادشده با هدف ارزیابی مشترک پروژه پیشنهادی برای احداث یک مجموعه پتروشیمی در مقیاس جهانی به امضاء رسیدند.
بر اساس گزارش رسانه های محلی، توافقات اخیر با مقامات محلی هویژو و کمیته منطقه توسعه اقتصادی و تکنولوژیکی هویژو دایاوان (Huizhou Dayawan Economic and Technological Development Zone) در تاریخ یکم نوامبر صورت گرفت.
سخنگوی شرکت اکسان موبیل در گفتگو با آی سی آی اس عنوان کرد: مجموعه جدید شامل یک کراکر بخار و واحدهای تولید مشتقات الفینی وابسته خواهد بود.
وی افزود: مطالعات متمرکز بر احداث این تاسیسات جدید در پارک صنایع پتروشیمی هویژو دایاوان (Huizhou Dayawan) خواهد بود که یکی از مهمترین پایگاه های تولیدات پتروشیمی در چین محسوب می شود.
این سخنگوی شرکت اکسان موبیل ادامه داد: مجموعه جدید از پیشرفته ترین فناوری های شرکت اکسان موبیل بهره می برد و تولیدات آن به تامین فزاینده تقاضا برای محصولات پتروشیمی از سوی بازار چین اختصاص می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید