مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن

با توجه به اینکه ذخیره‌ سازی آب یک امر ضروری است باید از مخازنی استفاده شود که کیفیت آب را حفظ کند و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد. اگر به دنبال مخزنی هستید که دارای قیمت کمی باشد و در عین حال خواص، بو و رنگ آب را حفظ کند؛ همچنین حمل و نقل آن آسان باشد مخازن پلی اتیلن پیشنهاد میشود. زیرا آنها از مواد اولیه گرانول پلی اتیلن با قیمت بسیار کمتر از مخازن فلزی ساخته میشود که ساخت آنها نیز با قالبگیری دورانی در زمان کمی صورت میگیرد.

به دلیل ساختار بسپار که بلند زنجیر است، هیچگونه واکنشی با آب و یا دیگر محلول درون مخزن نمیدهد. در واقع مقاومت شیمیایی بالایی دارد. همچنین چگالی آنها کم است و بسیار سبک هستند در عین حال مقاومت بالایی در برابر تنشها دارد این سبک وزنی آنها سبب حمل و نقل آسان و عدم نیاز به نیروی انسانی را دارد. همچنین آنها دارای انواع گوناگون از لحاظ شکل هندسی هستند که این تنوع بالا سبب میشود که بیشتر از مخزن آب پلی اتیلن در محل‌های صعب العبور استفاده کرد و یا اینکه در آپارتمان‌ها از فضای بلا استفاده یعنی زیرپله ها میتوان از مخازن زیرپله ای با دو ارتفاع مختلف بهره برد.

بنابراین بسته به نیاز در یک محیط میتوان از مخزن آب پلی اتیلن در طیف گسترده استفاده کرد. برای بهره مندی از یک انتخاب مناسب در تهیه مخزن آب پلی اتیلن با مشاوره گرفتن از متخصصان شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف، سازنده انواع مخزن پلی اتیلن میتوان مناسبترین مخزن با توجیه اقتصادی را تهیه کرد. یعنی بسته به اینکه چه فضایی موجود است (فضا برای مخزن عمودی، افقی، کتابی، مدولار یا پیش ساخته، زیرپله‌ای)، تعداد ساکنین برای تامین آب (محاسبه حجم آب در شبانه روز)، نوع منطقه (گرمسیر و یا سردسیر) محاسبات و بهترین پیشنهاد توسط متخصصان صورت میگیرد.

تگ ها

  آی آر مخزن کیفیت و قیمت را تضمین میکند. ما مشتاقانه پاسخگوی پرسش های شما هستیم.

  درباره ما

  آی آر مخزن تولید کننده مخازن کامپوزیتی، گالوانیزه، پلی اتیلن و ... برای انواع مصارف و کاربردها

  برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.


  جزئیات بیشتر

  خبرنامه

  جهت دریافت اطلاعات آی آر مخزن، به خبر نامه ما بپیوندید

  لینک های مرتبط

  تمامی حقوق سایت متعلق به آی آر مخزن میباشد. | طراحی سایت : نوینیک