مخزن آب گالوانیزه

مخزن آب گالوانیزه

مخزن آب گالوانیزه

استفاده از مخازن آب برای نگهداری آب آشامیدنی، آب آبیاری و کشاورزی، آب برای پرورش ماهی مورد استفاده قرار میگرد که بسته به نوع کابرد و شرایط موجود از مخازن با جنس و اشکال مختلف باید بهره برد. حال آنکه مخازن گالوانیزه برای اصلاح مخازن فلزی و مشکلات ناشی از مخازن تمام فلز طراحی شده است و لایه فلز زینک (روی) که بر روی آن فراوری میشود خوردگی را کاهش میدهد.

چرا مخازن آب گالوانیزه؟

این مخازن به صورت ذاتی از رسیدن نور خورشید و رشد جلبک جلوگیری میکند. بنابراین در محیط‌های گرمسیر و پر نور مورد استفاده قرار میگیرد. مقاومت بالا در برابر تنشها دارد. خاصیت ضد خوردگی دارد. برای محیط‌هایی که در معرض آتش است نسبت به مخازن پلاستیکی ارجح است. عمر مفید آن نسبت به مخزن تمام فلز بیشتر است. آنها برای استفاده در حجم بالا طراحی میشود و نوع پیش ساخته و مدولار در محیط‌های صعب العبور امکان نصب دارد. نصب آنها به وسیله پیچ و مهره به آسانی صورت میگیرد.

تحت چه شرایطی از مخازن گالوانیزه باید استفاده کرد؟

بسته به اینکه از مخازن آب برای مصارف شرب و غیر شرب استفاده میشود گالوانیزه گرم با پوشش و بدون پوشش استفاده میشود. اگر به دنبال خرید مخزن برای مصارف آتش نشانی هستید، مخازن گالوانیزه پیشنهاد میشود. همچنین برای مصارف صنعتی و در احجام بزرگ در محیط گرمسیر و تابش زیاد و مستقیم نور خورشید بهتر است از مخازن گالوانیزه بهره برد. برای تهیه بهترین نوع مخزن گالوانیزه با توجه به شرایط موجود بسته به نوع کاربری و حجم مورد نیاز میتوان با متخصصان و سازندگان مخازن مشاوره داشت تا مقرون به صرفه‌ترین و امن‌ترین مخزن با بهترین کیفیت تهیه گردد. انواع مخازن گالوانیزه مدولار و پیش ساخته با در نظر گرفتن احجام مختلف توسط شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف ساخته میشود.

آی آر مخزن کیفیت و قیمت را تضمین میکند. ما مشتاقانه پاسخگوی پرسش های شما هستیم.

درباره ما

آی آر مخزن تولید کننده مخازن کامپوزیتی، گالوانیزه، پلی اتیلن و ... برای انواع مصارف و کاربردها

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.


جزئیات بیشتر

خبرنامه

جهت دریافت اطلاعات آی آر مخزن، به خبر نامه ما بپیوندید

لینک های مرتبط

تمامی حقوق سایت متعلق به آی آر مخزن میباشد. | طراحی سایت : نوینیک