مقالات

مخازن-آسان-رو

مخازن-آسان-رو

اهمیت مخازن، بویژه مخازن پلاستیکی امرزه بسیار زیاد است. زیرا مخازن پلاستیکی در انواع و اقسام و ابعاد گوناگون برای هر نوع کاربری تولید می‌شود و روز به روز پیشرفته‌تر شده است. نوعی از مخزن تولیدی با جنس پلیمری یا همان نوع معروف پلی اتیلن، مخزن آسان‌ رو است.

راهنمای خرید مخزن آب

راهنمای خرید مخزن آب

حتما قبل از خرید راهنمای خرید مخزن آب که توسط آی آر مخزن آماده شده است را بخوانید تا بتوانید خرید مخزن آب شرب و بهداشتی مطمئنی انجام دهید. مخازن ذخیره‌سازی آب دارای انواع مختلف در شکل و ابعاد و جنس پایه مواد است.

انواع آب بند پلیمری

انواع آب بند پلیمری

آب بندی سازه‌ها و ساختمانها نظیر استخر بتنی، پالایشگاه‌ها، مخازن، تصفیه خانه، آبراه، تونل و ... به منظور جلوگیری از نفوذ مایع‌ها، دوام بیشتر و ثبات بیشتر آنها صورت میگیرد.

تانکر آب پلاستیکی

تانکر آب پلاستیکی

نوعی از مخزن آب که امروزه به آن توجه ویژه‌ای می‌شود، مخزن پلاستیکی است. تانکر آب پلاستیکی به دلیل مزایای زیادی که دارد کاربری‌های گسترده‌ای در طیف گسترده دارد.

مخزن پلی اتیلن برای ماشین آلات آتش نشانی

مخزن پلی اتیلن برای ماشین آلات آتش نشانی

مخازن ذخیره سازی آب آتش نشانی می تواند نقش مهمی در سیستم های فعال و غیرفعال برای کمک به محافظت از خانه در هنگام آتش سوزی داشته باشد. سیستم های فعال می توانند شامل پمپ های آتش نشانی و سیستم های آب پاش و مخازن مربوط به آتش سوزی برای ذخیره سازی آب باشد.

مخزن آب برای ساختمان

مخزن آب برای ساختمان

استفاده از مخزن آب برای ساختمان مصارف شرب و غیر شرب (آب آتش نشانی، کشاورزی، پرورش ماهی و یا کاربردهای صنعتی دیگر) است. اصولا مخزن آب برای ساختمان جهت تامین آب شرب ساکنین ساختمان مورد استفاده قرار میگرد.

آی آر مخزن کیفیت و قیمت را تضمین میکند. ما مشتاقانه پاسخگوی پرسش های شما هستیم.

درباره ما

آی آر مخزن تولید کننده مخازن کامپوزیتی، گالوانیزه، پلی اتیلن و ... برای انواع مصارف و کاربردها

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.


جزئیات بیشتر

خبرنامه

جهت دریافت اطلاعات آی آر مخزن، به خبر نامه ما بپیوندید

لینک های مرتبط

تمامی حقوق سایت متعلق به آی آر مخزن میباشد. | طراحی سایت : نوینیک